ABARTH
W LEASINGU
OD 100%! 

Milion emocji za kierownicą!
  
 
LEASING 100% DLA FIRM

UWOLNIJ MOC i przesiądź się do nowego Abartha już dziś!

  • okres 36 miesięcy
  • czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu
  • wykup 1% ceny pojazdu
  • całkowity koszt leasingu 100%.
  
DYNAMICZNY CHARAKTER I NIEPOWTARZALNY STYL
Abarth to samochód, który łączy dynamiczny sportowy charakter z wyrazistą stylistyką.

Moc silników i zaawansowana technika zapewniają lepsze osiągi i niezapomniane doznania, a elegancka sylwetka i wnętrze zapraszają na przejażdżkę.

Chwyć za kierownicę Abartha i poczuj adrenalinę!
  
WIELOKROTNIE NAGRADZANY

Podczas dziewiątej edycji plebiscytu „Best Brands” zorganizowanego przez niemiecki magazyn „Auto Bild”, marka Abarth zajęła trzy najwyższe miejsca na podium w trzech różnych kategoriach.

Czytelnicy magazynu przyznali nam pierwsze miejsce za najlepszy design, a trzeci rok z rzędu uznali design Abartha za najlepszy w kategorii samochodów miejskich oraz kabrioletów.
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
 
Wybierz 'rozmowa wideo', a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i umówi na wirtualne spotkanie. Zapewniamy takie same doświadczenia jak w naszym salonie, jednak bez wychodzenia z domu!
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o.. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji Abarth.
Parametry leasingu: okres 36 miesięcy; czynsz inicjalny 20% ceny pojazdu; 35 miesięcznych rat, wykup 1% ceny pojazdu, całkowity koszt leasingu 100%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny, rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne u dealerów sieci FCA Poland.

Logo