ABARTH  W KREDYCIE PRAWDZIWE 0% !

Nie czekaj, aż ktoś kupi Twojego Abartha!
 
 
PRAWDZIWE 0%
UWOLNIJ MOC i przesiądź się do nowego Abartha już dziś!
• Oprocentowanie PRAWDZIWE 0% i RRSO 0%
Minimum formalności
• Szybka decyzja kredytowa
• Brak opłaty przygotowawczej
• Brak dodatkowych ubezpieczeń (za wyjątkiem komunikacyjnego)
  
DYNAMICZNY CHARAKTER I NIEPOWTARZALNY STYL
Abarth to samochód, który łączy dynamiczny sportowy charakter z wyrazistą stylistyką.

Moc silników i zaawansowana technika zapewniają lepsze osiągi i niezapomniane doznania, a elegancka sylwetka i wnętrze zapraszają na przejażdżkę.

Chwyć za kierownicę Abartha i poczuj adrenalinę!
  
WIELOKROTNIE NAGRADZANY
Podczas dziewiątej edycji plebiscytu „Best Brands” zorganizowanego przez niemiecki magazyn „Auto Bild”, marka Abarth zajęła trzy najwyższe miejsca na podium w trzech różnych kategoriach.

Czytelnicy magazynu przyznali nam pierwsze miejsce za najlepszy design, a trzeci rok z rzędu uznali design Abartha za najlepszy w kategorii samochodów miejskich oraz kabrioletów.
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Promocja dotyczy samochodów Abarth 595, w wersjach dostępnych na stocku. Promocja trwa do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Lista aut objętych promocją u autoryzowanych dealerów i na stronie https://salon.abarth.pl/.  Prezentacja produktów w materiale reklamowym ma charakter wyłącznie poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz opcje wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dane spółki: FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony. Informacje kontaktowe: https://www.abarth.pl/kontakt , infolinia: 00 800 342 800 00

Logo