WYPRZEDAŻ 2019
UWOLNIJ MOC

ABARTH 595
Z RABATEM
DO 9 000
 
W NAJLEPSZYM STYLU
Poznaj wyjątkowego Abartha 595 Turismo, w kolorze Szary Asphalt, z wnętrzem wykonanym z materiałów najwyższej jakości. Dzięki skórzanym fotelom i satynowanym, chromowanym detalom jest teraz bardziej elegancki i komfortowy. A pakiet Urban Pack z czujnikiem zmierzchu i tylnym światłem postojowym dba o Twoje bezpieczeństwo na drodze.
KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
DOPASUJ ABARTHA DO SIEBIE
Abarth 595 zapewnia najlepszą w klasie technologię. Dzięki najnowszym funkcjom, możesz mieć wszystko pod kontrolą bez odrywania rąk od kierownicy. Abartha 595 możesz też znakomicie dopasować do swoich potrzeb i upodobań, korzystając z bogatego wyboru akcesoriów.
DETALE, KTÓRE CIĘ WYRÓŻNIĄ
SPORTOWE OSIĄGI
Zainspirowany światem wyścigów, Zielony Adrenalic dostępny jest również w wersji 595 Competizione, o mocy 180 KM. Jego sportowy charakter poznasz po fotelach Sabelt, aktywnym układzie wydechowym Record Monza, a kiedy naciśniesz funkcję Sport, przekonasz się, co to znaczy mocna, sportowa jazda Abarthem.
EMOCJE ZA KIEROWNICĄ
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

Promocja dotyczy samochodów Abarth 595, w wersjach dostępnych na stocku. Promocja trwa do wyczerpania zapasów lub do odwołania. Lista aut objętych promocją u autoryzowanych dealerów i na stronie https://salon.abarth.pl/.  Prezentacja produktów w materiale reklamowym ma charakter wyłącznie poglądowy, rzeczywisty wygląd i cechy samochodu oraz opcje wyposażenia mogą różnić się od prezentowanych na zdjęciu. 

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dane spółki: FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała, NIP 547-004-86-27, KRS 0000019628 - Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy KRS. Kapitał zakładowy 660.334.600 PLN, w pełni opłacony. Informacje kontaktowe: https://www.abarth.pl/kontakt , infolinia: 00 800 342 800 00[RW1]
[RW1]Do uzupełnienia/potwierdzenia. 


Logo