WYBIERZ WYMARZONEGO ABARTHA, POZOSTAJĄC W DOMU!
Kup teraz, a pierwszą ratę kredytu lub leasingu zapłać w 2021 roku.
 
WIRTUALNY SALON ABARTH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
Umów się na video prezentację on-line bez wychodzenia z domu.

Sprawdź wirtualny salon Abartha bez wychodzenia z domu. Poznaj modele samochodów, ich zalety oraz funkcje. 
Połącz się z nami za pomocą:
  • komputera
  • tabletu
  • smartfona 
  
WOLNOŚĆ WYBORU - ODBIERZ TERAZ ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ 
Zacznij spłacać w 2021! Odroczenie spłat nawet do 8 miesięcy!

  • Wybierz nowy samochód online na salon.abarth.pl
  • Załatw wszystkie formalności i promocyjne finansowanie przez internet
  
SPORTOWY CHARAKTER - WYJĄTKOWE MOŻLIWOŚCI
Chwyć za kierownicę samochodu z logo Skorpiona i poczuj moc!
Abarth 595 to samochód, który łączy dynamiczny, sportowy charakter z wyrazistym stylem.
Rozwiązania technologiczne wywodzące się wprost ze świata sportów wyścigowych zapewniają znakomite osiągi i niezapomniane doznania z jazdy.
  • silnik o mocy do 180 KM
  • unikalny styl
  • sportowy kokpit i fotele
  • dotykowy ekran w standardzie
  
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Wypełnij formularz, aby otrzymać:

 
 
 

Modele:

Tytuł:
*Pole obowiązkowe

Zgoda
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności,

NOTA PRAWNA:
„Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Abarth. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów marki Abarth. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysokości 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu Abarth 595 1.4 T-Jet 16v w cenie 78 240,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 1 345,54 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,9%, całkowita kwota kredytu: 78 240,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 24 020,72 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 19 822,36 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 4 198,36 zł), całkowita kwota do zapłaty: 102 510,72zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 27.04.2020 r. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz nawww.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony.”
* obowiązuje opłata wstępna w kwocie 50 zł brutto przy zawieraniu umowy on-line.

Logo     Logo